Ogłaszamy nabór na dodatkowe zajęcia dla dzieci z autyzmem !

W związku z rozstrzygnięciem otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w zakresie  działalności na rzecz osób niepełnosprawnych na 2016 rok pn. „Rehabilitacja dzieci i młodzieży z autyzmem” pt. „Dajemy szansę dzieciom z autyzmem” oraz  otrzymania środków publicznych na realizację w/w zadania, Fundacja Autyzm Polska  ogłasza nabór dzieci od 2,5 do lat 12 na następujące zajęcia:

Termin realizacji projektu: od  01.03.2016r do 15.12.2016r.

Miejsce przeprowadzenia zajęć: Niepubliczny Terapeutyczny Punkt Przedszkolny „U Tygryska” ul. Władysława Wysockiego 62, 15-167 Białystok

Karty zgłoszeniowe: Niepubliczny Terapeutyczny Punkt Przedszkolny „U Tygryska” oraz dodatkowe informacje w godzinach 8 00- 16 00 w terminie do 25.02.2016r.

WARUNKIEM UCZESTNICTWA W PROJEKCIE JEST:

- aktualne orzeczenie o niepełnosprawności

- miejsce zamieszkania na terenie miasta Białystok (oświadczenie rodziców)

- nieuczestniczenie dziecka w takiej samej terapii, w innym projekcie, na terenie miasta Białystok

Elementem rekrutacji będzie ocena potrzeb dziecka, w związku z czym, konieczne będzie odbycie spotkania rekrutacyjnego z terapeutą, który ostatecznie zdecyduje o wyborze terapii.

Telefon kontaktowy: 502 123 455 Anna Domańska, Prezes Fundacji

Formularz zgłoszenia do pobrania