Rada Fundacji

Przewodniczący Rady Fundacji Autyzm Polska

Jacek Wojciech Farbiszewski

Ukończył Akademię Rolniczo -Techniczną w Olsztynie. Jest też instruktorem nauki w tenisa ziemnego. Wiele lat był współwłaścicielem firmy „Majster”. Biznesmen. Prywatnie, mąż Jolanty Farbiszewskiej i ojciec dorosłej córki Ani. Jego hobby to narciarstwo, pływanie oraz  tenis . Jest zwycięzcą  wielu amatorskich turniejów w tenisie ziemnym. Jest otwarty do ludzi, konsekwentny, systematyczny i można na nim polegać.

Wiceprzewodnicząca Rady Fundacji Autyzm Polska

Mariola Tanajewska

Absolwentka Wydziału Budownictwa na Politechnice Białostockiej. Od lat prowadzi własną działalność  ( firma remontowo-budowlana). Prywatnie żona i mama, mąż Andrzej Tanajewski i  dwójka dorosłych dzieci:  Damian i Renata. Kocha psy i koty oraz pracę w ogródku.  Jest uczynna i życzliwa ludziom. Twierdzi, że warto pomagać.

Sekretarz Rady Fundacji Autyzm Polska

Jolanta Farbiszewska

Absolwentka Akademii Medycznej w Białymstoku. Dr nauk medycznych, pracuje na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku jako adiunkt Zakładu Higieny i Epidemiologii Wydziału Nauk o Zdrowiu. Jako neurolog, interesuje się przyczynami autyzmu i prowadzi w tym zakresie badania naukowe. Prywatnie żona i mama, mąż Jacek Farbiszewski i dorosła córka Ania. Lubi czytanie, jazdę na rowerze oraz spędzanie czasu na łonie natury.

Członek Zarządu Fundacji Autyzm Polska

Bogna Ewa Dobrońska - Popko

Ukończyła Inżynierię Ortopedii i Protetyki oraz Marketing i Zarządzanie na Politechnice Białostockiej. Pracowała wiele lat w Urzędzie Marszałkowskim w Biurze Kontroli Finansowej. Prywatnie żona i mama, mąż Marcin Popko i dwie córki: Aleksandra i Zofia. Jej hobby to sztuka, ogrodnictwo. Lubi psy, króliki i jazdę rowerem. Jest osobą życzliwą ludziom i bardzo odpowiedzialną.