Zarząd Fundacji

Prezes Fundacji Autyzm Polska

Anna Ewa Domańska

Absolwentka Inżynierii Środowiska w Instytucie Budownictwa Lądowego Politechniki Białostockiej oraz Studium Pedagogicznego i studiów podyplomowych w zakresie Ochrony Środowiska. Całe swoje życie zawodowe związała ze szkołą, pracując w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Białymstoku. Jako nauczyciel technikum inżynierii środowiska i melioracji, wychowała kilka pokoleń młodzieży. Jednocześnie, w latach 2002-2007, pracowała społecznie w Zespole Kuratorskiej Służby Sądowniczej. W latach 2007 – 2014 pełniła funkcję kierowniczą w szkole. Przygotowała i skutecznie wdrożyła pierwszy w szkole projekt dofinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego (w ramach POKL). Nauczyciel dyplomowany. Za pracę na rzecz młodzieży i szkoły została odznaczona Brązowym , Srebrnym i Złotym Krzyżem Zasługi Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz Medalem Komisji Edukacji Narodowej. Zawsze chętnie pomagała potrzebującym organizując w szkole wiele udanych akcji charytatywnych. Prywatnie żona Ireneusza Domańskiego, matka dwojga dorosłych dzieci: Ewy i Krzysztofa. Kocha psy. Zawsze aktywna. Jeździ na nartach, pływa na windsurfingu lubi tańczyć i maszerować. Ma nadzieję uczynić niemożliwe możliwym!

Wiceprezes Fundacji Autyzm Polska

Krzysztof Domański

Ukończył Wydział Prawa na Uniwersytecie w Białymstoku oraz studia podyplomowe z Wyceny i Gospodarki Nieruchomościami.  Pracuje w Podlaskim Urzędzie Wojewódzkim w Wydziale Infrastruktury. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Interesuje się sportami ekstremalnymi. Kocha zwierzęta. Zawsze wyróżniało go zmotywowanie do działania dla dobra innych.

Sekretarz Fundacji Autyzm Polska

Marta Małgorzata Wójcik

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej. Projektuje efektowne obiekty i wnętrza, zarządza budowami. Ma dobry kontakt z otoczeniem. Kocha psy. Jej hobby to snowboard, pływanie, windsurfing i rower. Gra na gitarze, lubi dobrą muzykę, koncerty. Jest osobą życzliwą i bardzo wrażliwą.

Członek Zarządu Fundacji Autyzm Polska

Magdalena Sadowska

Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Poznaniu. Projektuje, maluje, fotografuje, tworzy identyfikację wizualną i strony internetowe. Jest szefem Pracowni Artystycznej ALFINITY. Autorka logotypu Fundacji Autyzm Polska.  W 2015 roku Realizowała się jako nauczyciel w Liceum Plastycznym w Supraślu. Uwielbia ludzi, kreatywne projekty, budowanie, podróżowanie, dobrą muzykę. Ma wiele pasji i ogromną ciekawość świata. Według niej najważniejsza podróż to ta w głąb siebie. Z tego punktu wszystko jest możliwe. W fundacji  odpowiedzialna jest za public relations.