• Zakończony projekt z 1% w 2023r.

Miło mi poinformować, iż dzięki wpływom z 1,5% podatku za rok 2022, Fundacja Autyzm Polska zorganizowała w 2023r. dodatkowe popołudniowe zajęcia dla podopiecznych Niepublicznego Terapeutycznego Przedszkola  „U Tygryska”.

• Zakończony projekt z 1% w 2022r.

Miło nam poinformować, iż dzięki wpływom z 1% za rok 2021, Fundacja Autyzm Polska zorganizowała w 2022r. dodatkowe popołudniowe zajęcia dla naszych „Tygrysków”.

• Dodatkowe popołudniowe zajęcia dla naszych „Tygrysków”

Miło mi poinformować, iż dzięki wpływom z 1% za rok 2021, Fundacja Autyzm Polska organizuje w 2022r. dodatkowe popołudniowe zajęcia dla naszych „Tygrysków”.

• Zakończony projekt z 1% w 2021r.

Informuję, iż dzięki wpływom z 1%, Fundacja Autyzm Polska, w 2021r. zorganizowała i zrealizowała dodatkowe popołudniowe zajęcia terapeutyczne dla 22 uczniów z Niepublicznego Terapeutycznego Punktu Przedszkolnego „U Tygryska”.

• Zakończony projekt z 1% w 2020r.

Z przyjemnością informujemy, że dzięki wpływom z 1% w 2020r., Fundacja Autyzm Polska zorganizowała i zrealizowała dodatkowe popołudniowe zajęcia terapeutyczne dla 22 uczniów z Niepublicznego Terapeutycznego Punktu Przedszkolnego „U Tygryska”.

• Zakończony projekt - Dotacja 2019

Informuję, iż 15 listopada 2019 roku zakończyliśmy dodatkowe, popołudniowe zajęcia terapeutyczne dla dzieci ze spektrum autyzmu, w ramach  realizacji zadania publicznego pod nazwą: ”Rehabilitacja dzieci i młodzieży z autyzmem”.

• Ogłaszamy nabór na dodatkowe zajęcia dla dzieci z autyzmem!

W związku z rozstrzygnięciem otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w zakresie działalności na rzecz osób niepełnosprawnych na 2019 rok pn. „Rehabilitacja dzieci i młodzieży z autyzmem” oraz otrzymania środków publicznych na realizację w/w zadania, ogłaszamy nabór na dodatkowe zajęcia dla dzieci z autyzmem.

• Zakończenie projektu

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że z dniem 15 listopada Fundacja Autyzm Polska zakończyła realizację tegorocznego projektu "Rehabilitacja dzieci i młodzieży z autyzmem".