Projekty

 • Zakończony projekt z 1% w 2020r.

  Z przyjemnością informujemy, że dzięki wpływom z 1% w 2020r., Fundacja Autyzm Polska zorganizowała i zrealizowała dodatkowe popołudniowe zajęcia terapeutyczne dla 22 uczniów z Niepublicznego Terapeutycznego Punktu Przedszkolnego „U Tygryska”.

 • Zakończony projekt - Dotacja 2019

  Informuję, iż 15 listopada 2019 roku zakończyliśmy dodatkowe, popołudniowe zajęcia terapeutyczne dla dzieci ze spektrum autyzmu, w ramach  realizacji zadania publicznego pod nazwą: ”Rehabilitacja dzieci i młodzieży z autyzmem”.

 • Ogłaszamy nabór na dodatkowe zajęcia dla dzieci z autyzmem!

  W związku z rozstrzygnięciem otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w zakresie działalności na rzecz osób niepełnosprawnych na 2019 rok pn. „Rehabilitacja dzieci i młodzieży z autyzmem” oraz otrzymania środków publicznych na realizację w/w zadania, ogłaszamy nabór na dodatkowe zajęcia dla dzieci z autyzmem.

 • Zakończenie projektu

  Mamy przyjemność poinformować Państwa, że z dniem 15 listopada Fundacja Autyzm Polska zakończyła realizację tegorocznego projektu "Rehabilitacja dzieci i młodzieży z autyzmem".

 • Zajęcia terapeutyczne w ramach projektu "Rehabilitacja dzieci i młodzieży z autyzmem"

  Po zakończeniu wstępnej rekrutacji, rozpoczęły się dodatkowe, popołudniowe zajęcia terapeutyczne dla dzieci ze spektrum autyzmu, w ramach realizacji zadania publicznego pod nazwą: ”Rehabilitacja dzieci i młodzieży z autyzmem”.

 • Ogłaszamy nabór na dodatkowe zajęcia dla dzieci z autyzmem !

  W związku z rozstrzygnięciem otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w zakresie działalności na rzecz osób niepełnosprawnych na 2018 rok pn. „Rehabilitacja dzieci i młodzieży z autyzmem” oraz  otrzymania środków publicznych na realizację w/w zadania, ogłaszamy nabór na dodatkowe zajęcia dla dzieci z autyzmem.

 • Zadanie publiczne pod nazwą ”Rehabilitacja dzieci i młodzieży z autyzmem” w całości zrealizowane.

  W styczniu 2017r. Fundacja Autyzm Polska złożyła ofertę na konkurs ogłoszony przez Miasto Białystok i otrzymała dotację na realizację zadania publicznego pod nazwą: Rehabilitacja dzieci i młodzieży z autyzmem”. Termin realizacji zadania to: 01.03.2017r.- 15.12.2017r.

 • Dodatkowe zajęcia od Marca do Grudnia! Już!

  Po 20 marca rozpoczęły  się dodatkowe, popołudniowe zajęcia terapeutyczne dla dzieci ze spektrum autyzmu,w ramach  realizacji zadania publicznego pod nazwą: ”Rehabilitacja dzieci i młodzieży z autyzmem”.