Zakończony projekt z 1% w 2023r.

Miło mi poinformować, iż dzięki wpływom z 1,5% podatku za rok 2022, Fundacja Autyzm Polska zorganizowała w 2023r. dodatkowe popołudniowe zajęcia dla podopiecznych Niepublicznego Terapeutycznego Przedszkola „U Tygryska”.

Zajęcia te realizowane były jako: grupowe- uspołeczniające, jako  zajęcia indywidualne oraz jako warsztaty letnie pt „Wakacje muzyczne”. Były to: Zajęcia rehabilitacyjne na basenie, Muzyczne - plastuś, Letnie eksperymenty, Ćwiczenia logopedyczne z logorytmiką, Ruch, słowo, muzyka, Rymowanki i logorytmika, Metoda ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne, Poznaję świat przez zmysły, Kreatywna matematyka, Terapia taktylna, Zajęcia plastyczne z elementami sensoplastyki oraz warsztaty pt. „ W Świątecznym nastroju”.

Super atrakcją, w sierpniu 2023 r., był przejazd ze zwiedzaniem - kolejką po Supraślu.

We wrześniu 2023r. Fundacja Autyzm Polska  zaprosiła 2 alpaki wraz z opiekunami z pobliskiej Wioski Indiańskiej.

Te miłe zwierzęta dostarczyły wiele radości i przyjemności dzieciakom z Niepublicznego Terapeutycznego Przedszkola "U Tygryska".