Życzenia Świąteczne 2016

2016-12-20

Drodzy Przyjaciele,

Minął pierwszy rok działalności Fundacji Autyzm Polska.

W imieniu swoim, Zarządu oraz pracowników Fundacji chcę złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia ciepłych, dostatnich i szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia.

Oby nadchodzący rok był równie dobry, jak poprzedni i każdy, kto potrzebuje wsparcia, napotkał na swojej drodze przyjaciela. Podopieczni Fundacji spotkali właśnie Was.

Dzięki Państwa wsparciu w Fundacji zrealizowaliśmy w sumie 292 godziny różnorodnych terapii, pomagając 25 dzieciom z Białegostoku. Naszym fundacyjnym marzeniem jest objęcie pomocą dzieci, młodzież i dorosłych oraz ich rodziny nie tylko z terenu naszego miasta, ale także okolicznych miejscowości. Jednak by to zrobić, potrzebujemy wsparcia wszystkich wspaniałych ludzi, którzy są wokół nas – PRZYJACIOŁ.

Każda finansowa pomoc jest dla Fundacji bardzo ważna, ponieważ zabezpiecza wkład własny wymagany przy realizacji projektów.

Pozdrawiam Państwa serdecznie i życzę nam dalszej udanej współpracy.

Prezes Zarządu Fundacji Autyzm Polska - Anna Domańska