• Ogłaszamy nabór na dodatkowe zajęcia dla dzieci z autyzmem !

W związku z rozstrzygnięciem otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w zakresie działalności na rzecz osób niepełnosprawnych na 2016 rok pn. „Rehabilitacja dzieci i młodzieży z autyzmem” pt. „Dajemy szansę dzieciom z autyzmem” oraz  otrzymania środków publicznych na realizację w/w zadania, Fundacja Autyzm Polska  ogłasza nabór dzieci od 2,5 do lat 12

• Bezpłatne Zajęcia!

Fundacja Autyzm Polska przeprowadzi cykl bezpłatnych zajęć metodą Ruchu Rozwijającego bazującego na pracy Weroniki Sherborne.

• Hipoterapia dzieciom autystycznym

Proponujemy zajęcia z hipoterapii w wybranym przez Państwa lub zaproponowanym przez Fundację ośrodku. Hipoterapia jest ukierunkowanym działaniem terapeutycznym mającym służyć poprawie funkcjonowania człowieka w sferach: fizycznej, emocjonalnej, poznawczej i/lub społecznej, podczas którego, specjalnie przygotowany koń, stanowi integralną część procesu terapeutycznego.